توضیحات کلی و قوانین بازی گردشگری نهانه

توضیحات کلی و قوانین بازی گردشگری نهانه - بازی مکان محور نهانه

همانطور که در اپلیکیشن خواهید دید، خان‌های نهانه (معماها) به چند دسته تقسیم می‌شوند:

*️ خان‌های ساده (۱۰ امتیازی)
*️ خان‌های متوسط (۲۵ امتیازی)
*️ خان‌های سخت (۵۰ امتیاز)
*️ خان‌های غول (۱۰۰ امتیازی)
*️ یک خان‌ ابرغول (۲۰۰ امتیاز)

البته بعضی از خان‌ها علاوه بر سختی و آسانی، براساس میزان مسافتی که شما برای حل آن قرار است طی کنید امتیازدهی شده‌اند؛ یعنی یک خان ۵۰ امتیازی که در یک محل نسبتا دور قرار گرفته است شاید به اندازه یک خان ۲۵ امتیازی سخت باشد، اما به خاطر این که شما این مسافت را طی می‌کنید، امتیاز آن مقداری بالاتر در نظر گرفته شده است.
در نهایت امتیاز تمام خان‌های شما با هم جمع می‌شود و امتیاز کلی شما محاسبه خواهد شد.

 

شما با این امتیازات در دو مرحله می‌توانید جایزه بگیرید و از گنج نهانه سهمی را برای خودتان بردارید:

۱٫ اگر جزء ۵ نفر اول بازی از لحاظ امتیاز باشید، بخش مهمی از گنج نهانه سهم شما می‌شود و پاداش ارزشمندی خواهید داشت.
۲٫بعد تمام شدن بازی و بسته شدن آن (۲۰ فروردین ۹۸)، امتیازات تمام کاربران به شانس در قرعه‌کشی تبدیل می‌شود و گنج‌های (جوایز) بزرگ نهانه قرعه‌کشی می‌شوند و به برندگان اهدا می‌شود.
چند روزی را از دنیای واقعی فاصله بگیرید و برای کشف گنج نهانه، راهی دنیای نهانه شوید.

 

قوانین بازی گردشگری نهانه

به علت وجود هیجان در بازی، شرکت افرادی که دارای سابقه بیماری قلبی، صرع و سایر مواردی که به تشخیص پزشک نباید در معرض هیجان قرار بگیرند، نظیر خانم‌های باردار، توصیه نمی‌شود و در صورت شرکت کردن این افراد در بازی مسئولیت هرگونه اتفاق بر عهده شخص شرکت‌کننده خواهد بود.

۱- در بازدید از جاذبه‌های گردشگری نهایت احتیاط را رعایت بفرمایید. فراموش نکنید که این تنها یک بازی است.

۲- در بازدید از جاذبه‌های گردشگری از انجام اعمال خطرناک، رفتن به مکان‌های خطرناک یا هرگونه قرار دادن خود در شرایط مخاطره‌آمیز خودداری کنید.

۳- توجه داشته باشید که هیچکدام از عناصر بازی در مکان‌های خطرناک قرار ندارند یا دستیابی به آنها به انجام هیچگونه اعمال خطرناکی نیازمند نیست.
در بازدید از جاذبه‌های گردشگری با لحاظ کردن زمان‌بندیِ خدمت‌رسانی و زمان باز بودن هر مقصد، علاوه بر افزایش کیفیت تجربه گردشگری خود، محدودیت‌ها و شرایط زمانی بازدید را رعایت کنید و نهایت همکاری را با متصدیان امر در هر مقصد گردشگری داشته باشید.

۴- در بازدید از جاذبه‌های گردشگری از رفتن به مناطقی که توسط متصدیان، راهنماها، علائم و نوشته‌ها از رفتن به آنها منع شده‌اید خودداری کنید.
هر كس به تمام يا قسمتی از ابنيه، اماكن، محوطه‌‌ها و مجموعه‌های فرهنگی – تاريخی يا مذهبی كه در فهرست آثار ملی ايران به ثبت ‌رسيده است، يا تزئينات، ملحقات، تأسيسات، اشياء و لوازم و خطوط و نقوش منصوب يا موجود در اماكن مذكور كه مستقلاً نيز واجد حيثيت فرهنگی – تاريخی يا مذهبی باشد خرابي وارد آورد، علاوه بر جبران خسارات وارده به حبس از يك الی ده سال محكوم مي‌شود.

۵- در جریان بازی و گذراندن مراحل بازی برای سایر افرادی که در بازی شرکت ندارند مزاحمت ایجاد نکنید. فراموش نکنید که آنها مثل شما در دنیای نهانه نیستند و در دنیای واقعی زندگی می‌کنند!

با خواندن این متن شما با آنها موافقت کرده‌اید و مسئولیت هرگونه تخطی از آنها را پذیرفته‌اید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *