اکوسیستم نوآوری، زیر یک سقف

بازیگران مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری در نمایشگاه اینوتکس بصورت شرکت‌های فناور، استارتاپ‌ها، صندوق‌های جسورانه و سرمایه‌گذاران، برگزار کنندگان رویدادها، مشاوران و منتورها، رسانه‌های استارتاپی، پارک‌های فناوری، شتاب‌دهنده‌ها و مراکز رشد، بروکرهای فناوری، مخترعان، ارائه‌کنندگان فضای کار اشتراکی، ارائه‌دهندگان خدمات، غرفه‌دار، بازدیدکننده، سخنران، پنلیست، منتور، سرمایه‌گذار و … حضور دارند.

INOTEX، بستر ملاقات و شبکه سازی میان فعالان اکوسیستم بوده و زمینه ملاقات با منتورها، استارتاپ‌های برتر، شتابدهنده‌ها، سرمایه‌گذاران و … را فراهم می‌آورد.

همچنین نمایشگاه، امسال میزبان اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه و میهمانانی از ۶۳ کشور مختلف و ۱۶ سازمان بین المللی است و برآورد می‌شود حدود ۸٫۰۰۰ بازدیدکننده تخصصی از این نمایشگاه بازدید کنند (بلیت نمایشگاه اینوتکس مبلغ ۴۰٫۰۰۰ تومان است).

نهانه به عنوان یکی از ۱۲ استارتاپ برتر این نمایشگاه (برنده رویداد اینوتکس‌پیچ بیرجند) در کانون توجهات بازدیدکنندگان قرار دارد. این صفحه، تلاشی برای برقراری ارتباطی سازنده با امید به ایجاد همکاری میان نهانه و استارتاپ/شرکت/سازمان/مجموعه شما و بهره‌مند شدن از بازخوردهای شما است.

 

نهانه تیمی متشکل از افراد خلاق است که به طراحی بازی‌های مکان محور بر اساس حل معما (بازی فکری) با اهداف مالی، ترویجی، گردشگری، آموزشی و … می‌پردازند.

اولین روز کاری نهانه ۱۱ اسفند ۹۷ بوده است. ما در ۴ فروردین ۹۸ اولین بازی خود را در بیرجند (مرکز خراسان جنوبی) برای اعتبارسنجی (MVP) ارائه کردیم که در ۲۳ فروردین ۹۸ (پس از ۲۰ روز) به اتمام رسید. یک سایت، یک اپ، یک داستان/سناریو، تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی (شامل تولید چند ویدئوی اختصاصی)، طراحی +۱۵۰ معما در ۳۴ مقصد و مرجع گردشگری به فاصله +۲۵ کیلومتر از شهر و همینطور مشارکت بیش از ۱۰ نهاد، سازمان و استارتاپ، بخشی از فعالیت‌های نهانه در ۲۳ روز کاری تا زمان لانچ MVP خود بوده است.

در ادامه نهانه موفق شد در ۵ اردیبهشت ۹۸ (پیش از ۲ ماهگی تیم) به عنوان تیم دوم رقابت استارتاپی اینوتکس (بخش بیرجند) انتخاب شده و راهی رقابت فینال در اینوتکس تهران (۱۹ تا ۲۲ خرداد) شود.

گزارشی از MVP نهانه و طرح پیشنهادی اسپانسرینگ نهانه در نمایشگاه بین‌المللی Inotex 2019 برای طراحی بازی اختصاصی این نمایشگاه تحت نام برند شما را با امید به دریافت پیشنهادات و بازخوردهای شما، در لینک‌های ذیل (در قالب فایل‌های PDF) خدمت حضور تقدیم می‌کنیم. برای ما افتخار بزرگی است اگر میزبان شما در کانتر استارتاپی نهانه در اینوتکس ۲۰۱۹ (سالن ۴۰A، کانتر ۳۳۰) باشیم و از نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما بهره‌مند گردیم.

نمایش تحت وب گزارش آماری و تفصیلی: http://bit.ly/NahaneMVP

نمایش تحت وب طرح پیشنهادی اسپانسرینگ نهانه: http://bit.ly/Inotex2019Startups

 

 

بازی در نمایشگاه

 

 

لطفا جهت ارسال پیشنهادات همکاری در پی‌وی در خدمت شما خواهیم بود و برای کسب اطلاعات بیشتر یا مذاکره، با شماره ۰۹۳۹۶۷۶۱۴۰۰ در تماس باشید.